Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A mai kormányzati tájékoztató...

A mai kormányzati tájékoztató alapján nem mehet egyetemre, aki szintemelővel szerezte volna meg a kötelező emelt érettségit, ha elfogadják a jogszabályt?

Figyelt kérdés

Ez engem nagyon rosszul érintene, mert egy adott tantárgyból tavaly előrehozott érettségivel megszereztem a középszintet, és idén terveztem egy szintemelő vizsgát. Maruzsa államtitkár úr a sajtótájékoztatón azt mondta, hogy a szintemelőket törölni kellene.

Ha ezt a javaslatot elfogadná a kormány, akkor én nem mehetnék egyetemre, mert nem tudom megszerezni az emelt érettségit?

Kérlek olyanokat ne írjatok, hogy ahhoz, hogy felvegyenek minimum kettő kell, mert megyei egyetemre jelentkeztem, itt nem olyan durvák a ponthatárok.



2020. ápr. 9. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Így jártál
2020. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Várjuk ki a végét... ez így alapból elég felelőtlen döntés ami elhangzott.
2020. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem mivel felvetelizel igy mehetsz
2020. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Lehet még érettségi se lesz. Túl veszélyes. Jövőhéten dönt majd a kormány. Ha durvul a járvány, már pedig fog akkor esélytelen, hogy megtartsák. Iszonyatosan nőne vele a fertőzések száma, illetve allergia szezon jön, rengetegen köhögni, prüszkölni fognak.
2020. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Meg kell várni a hivatalos döntést, vagyis a jogszabályt. Még semmi sincs eldöntve.
2020. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

#4 Nem hallottad, hogy akkor is megtartják ha zombi apokalipszis lesz?

Lényegtelen, ha akár 200-250 fertőzött is lesz egy nap. Nekem úgy jött le, hogy essünk túl minél hamarabb... sőt, ha napi 5000 beteg lesz, akkor is lesz érettségi... “-“

2020. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
május negyedikén, természetesen... a mi kormányunk úgy van vele: halljon meg a porja nép, majd tömör őket a 15.000ft os segélyekkel.....
2020. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Csupa hülye írogat ide! Nincs döntés, jövő héten lesz és a magyar közlönyben is benne lesz.Az lesz a hivatalos.
2020. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!