Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fogjuk ezt tanulni irodalomból?

Fogjuk ezt tanulni irodalomból?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es. Az a kérdésem, hogy a jelenlegi tanmenet szerint idén fogunk még valamikor kiemelten foglalkozni Moliére munkáival? Mert a Tartuffe című könyvét szívesen elolvasnám, de ha az év valamelyik részében foglaljoznánk vele, lehet akkorra kéne hagynom, hogy az emlékeim frissek legyenek.


Sima gimnáziumba járok, és tavaly 0.-os, tehát nyelvi előkészítős voltam, ha ez valamit változtat a helyzeten. (a 2020-as natra gondolok)



#gimnázium #irodalom #Nat2020 #Moliére tartuffe #Irodalom kerettanterv
2021. febr. 10. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Tartuffe én úgy tudom tizedikes tananyag, így akkor fogjátok venni. De szerintem elolvashatod mert kifejezetten szórakoztató mű és nem annyira hosszú
2021. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is tizedikes a Tartuffe, szerintem mi is akkor vettük.
2021. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!