Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre 8. -os leszek pályavála...

Jövőre 8. -os leszek pályaválasztás előtt állok nem vagyok olyan nagyon jó tanuli jó vagyok irodalomból, nyelvtanból, angolból, énekből, biológiából, matekból. Inek lenne érdemes tanulnom? Nem szeretnék sok időt tanulni inkább dolgozni szeretnék.

Figyelt kérdés
Gondoltam az ovónőnek de elég nehéz szakma vagy nem? Megérné annak tanulnom? Imádom a gyerekeket és szeretnék velük foglalkozni, vagy pedig a családomban voltak cukrászok és ezen is gondolkozom megéri?

2016. máj. 29. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sok olyat írtál magadról, ami alapján lehetne szakmát ajánlani, amit meg írtál, az eléggé zavaros (nem vagy jó tanuló, mégis szinte minden tantárgyból jó vagy). Az óvónőnek főiskolát kell végeznie.
2016. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fizika,Kémia,töri,földrajz a legfontosabb tantárgyakból nme vagyok jó!!De azért köszönöm
2016. máj. 29. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért lennének ezek a legfontosabb tárgyak. De még mindig nem írtad le legalább azt, mit jelent, hogy jó vagy belőlük. Arról nem is beszélve, hogy ennél lényegesebben többet kellene tudnunk, ha tanácsolni szeretnénk valamit: pl. hogyan képzeled el, hogy dolgozz, egyedül, másokkal stb.
2016. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!