Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaly megkaptam nyelvvizsga...

Tavaly megkaptam nyelvvizsga nélkül a diplomamat de hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Eddig egy állásra se jelentkeztem vele mert van munkahelyem. Le vagyok szazalekoltak így nem is hiszem hogy felvennék normális helyre. Alapszakos történész diplomával nem sok esélyem van. Ha továbbképzésre mennek mesterszakra akkor megint nem kapnak meg évekig a diplomamat nyelvvizsga miatt.

2021. febr. 13. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy maradsz a régi munkahelyeden. Esetleg munka mellett nekiállhatsz nyelvet tanulni, és ha megvan a nyelvvizsga, akkor felvesznek mesterre. (Én úgy tudom nyelvvizsga nélkül már fel sem vesznek.)
2021. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
Magához a bejutáshoz nem kell nyelvvizsga, de a mesterdiplomához C1-es viszont kell.
2021. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!