Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik középerős budapesti...

Melyik középerős budapesti gimit ajánljátok?

Figyelt kérdés
Jó tanulónak való, színvonalas oktatást biztosító humán vagy nyelv tagozatos középerős gimit ajánljatok a XI., XII., I., II., V., VI., VII., VIII., IX. kerületben. Nem TOP 10es gimit keresünk!

2021. febr. 13. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

[link]

Ezen az oldalon le vannak írva kerületekre lebontva a budapesti gimik,ha ezeknek akár itt gyakorin vagy ezen a webhelyen [link] utána olvasol, esetleg kiszámítod a pontszámokat a központi és a hozott pontok alapján, akkor pontosabb képet fogsz kapni.(ezen az oldalon meg tudod nézni az előző évi pontszámokat [link] )

Egyébként amik nekem először eszembe jutottak, bár a budai gimnáziumokkal annyira nem vagyok tisztában :

Petőfi Sándor (1.ker.)

Ward Mária (5.ker)

Színyei (6.ker)

Kölcsey (6.ker) bár ez már egy kicsit erősebb kategória

Leövey (9.ker)

Vörösmarty (7.ker)

Remélem segítettem, sok sikert ! :)

2021. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
11.kerület József Attila Gimnázium.
2021. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a József Attilát mondanám, Leövey, Kölcsey, Szent-Györgyi.
2021. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Buda:

II. ker.: II. Rákóczi, Szent Angéla, Móricz

XI. ker.: József Attila, Szent II. János Pál, Szent Margit

Pest:

VI. ker.: Kölcsey

VIII. ker.: Vörösmarty

IX. ker.: Leövey

2021. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Vörösmartyba sem nyelv sem humán tagozat nincs, nem tudom miért ajánljátok többé. Ott dráma tagozat van, ahol szerepelni kell, és nyelvi óra épp ezért nagyon kevés, nincs rá idő.
2021. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Corvin Mátyás gimnázium 16.kerület
2021. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs már késő ehhez? Nem kötözködésből írom :-) de már elivileg le kellett adni a jelentkezéseket, mert a legtöbb sulinak a feldolgozáshoz is idő kell, nálatok még ráér? Amúgy szerintem is Kölcsey, Szinyei, Ady, Tamási Áron, Arany János. A József Attila pontok alapján nem "középerős", elég nehéz bekerülni, ahogy néztem. Szent Margit, bár az vallásos..
2021. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!