Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni? (többi lent)

Mit lehet tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék kozmetikus lenni, az adottságaim megis vannak hozzá. Viszont tudom, hogy okj-n lehet tanulni érettségihez kötve, viszont nekem nincs meg az érettségim. Van-e rá valamilyen mód, hogy lehessen belőlem kozmetikus a jövőben érettségi nélkül?


(pár hónappal ezelőtt felhívtam a hozzam legközelebbi iskolát, viszont mindenhol alapkövetelmény egy szakma az esti érettségihez.)


Nem vagyok igénytelen, mindenem megvan. Csupán csak anno inkább voltam barátnőkkel (mit mondjak, lázadtam) bele vittek a rosszba és ott hagytam az iskolát, viszont jó tanuló voltam ..



2021. febr. 13. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

"Nem vagyok igénytelen, mindenem megvan."


Az érettségit kivéve... Bár azt nem értem, mi akadályoz abban, hogy megszerezd azt is.

2021. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

elmondtam azt is.:) szakmához van kötve. idézem: pár hónappal ezelőtt felhívtam a hozzam legközelebbi iskolát, viszont mindenhol alapkövetelmény egy szakma az esti érettségihez.)



Nem vagyok igénytelen, mindenem megvan. Csupán csak anno inkább voltam barátnőkkel (mit mondjak, lázadtam) bele vittek a rosszba és ott hagytam az iskolát, viszont jó tanuló voltam ..

2021. febr. 13. 21:22
 3/15 A kérdező kommentje:
szakmát tanultam, csak én hülye ott hagytam ... végülis fiatalság bolondság ..... kérdés viszont az volt, hogy lehet e valamit tenni .. Ha nemtudod , kérlek ne is irj semmit inkább. :)
2021. febr. 13. 21:24
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Elmész és leérettségizel.


"Nem vagyok igénytelen, mindenem megvan."

Érettségi?


"szakmát tanultam, csak én hülye ott hagytam"

Szóval az sincs. Igényes, az..

2021. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
látom nem érted:) ne raboljuk egymás idejét. Szép estét kívánok, viszlát!:)
2021. febr. 13. 21:28
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Az tény, hogy itt valaki nem érti a dolgokat. A helyzet viszont az, ahogy az a személy bizony nem én vagyok...
2021. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
95%
Szerintem akkor lenne igénytelen ha nem akarna semmit kezdeni az életével a kérdésre sajnos nem tudom a választ
2021. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Már kétszer leírtam a választ: le kell érettségizni.
2021. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező szerintem rossz iskolákban jelentkeztél. Ahhoz, hogy esti iskolába járhass nem kell feltétlen szakmádnak lennie, van aki 8 általánossal megy oda.
2021. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A gimnáziumokat hívd körbe. Vannak 4 éves levelező és esti képzések, ott nem kell szakma, csak a 2 évesen.
2021. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!