Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen mi alapján történik...

Egyetemen mi alapján történik a csoportbontás?

Figyelt kérdés
PTE-ETK-n (gyógytornász) hogy működik? Jövőre ha minden jól megy Pécsen vagy Zalaegerszegen fogok tanulni és az órarendet meg is találtam..., ott nagyon sok csoport volt beírva. Mit vesznek ilyenkor figyelembe? Esetleg erről az egészről tudna valaki mesélni?
2021. febr. 17. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik csoportot felveszed abba kerülsz, de amúgy első éveseknek első félévben sok egyetemen megcsinálja a tanulmányi osztály nektek de a többi félévben magadnak kell.
2021. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk ABC alapján hoztak létre csoportokat
2021. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van,hogy amelyik csoportot bepipálod Neptunban, abba kerülsz;és akkor még valaki egyszer mondott olyat; hogy pl ha valaki az egyik tárgynál a kettes csoportot jelölte meg; akkor érdemes lehet a többi tantárgynál is a kettes csoportot; mert akkor úgy nem lesz ütközés többi tantárgyakkal. Tehát ha egyiknél a kettest jelölöd pl, és másik tantárgynál is van csoportbontás, akkor érdemes lehet ott is azt; merthogy úgy van megcsinálva az órarend, hogy úgy jól jön ki.
2021. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És itt látható már az órarend is? Még nem érint az egyetem, de nyilván örülnék, ha pénteken nem lennének már előadások, mert haza kellene utazni... Mondjuk lehet kicsit előrefutottam (előbb vegyenek fel), de köszönöm nektek a válaszokat
2021. febr. 22. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egyetemre mész, hanem dolgozni, akkor is munkanap a péntek. Lehet választani. Ha csak 4 napos munkarendben akarsz dolgozni, akkor kevesebb fizetésért az is opció - ugyanígy ha csak 4 napot vagy hajlandó egyetemre járni, azt is lehet, csak akkor később fogsz végezni. Semmi sem kötelező.
2021. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem az egyetemmel van problémám, ha máshogy nem lehet megoldani akkor nyilván pénteken is ott lennék, de haza 5 órát kell majd utaznom és azért az otthoni életemet sem szeretném feladni, mert nem megyek át más egyesülethez... hosszú és bonyolult sztori, de nem arról van szó, hogy kerülném az iskolát meg nem akarok járni...
2021. febr. 23. 09:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában minden egyetem úgy tervezi meg az órabeosztásait hogy ha nem muszáj akkor péntekre nem rak órát, nekem pl. az eddigi 2 évemből 1 félévben volt csak pénteken órám de az is csak azért volt úgy mert a tanár a gyerekei végett nem tudta volna másik nap tartani.
2021. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!