Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Márcusban visszamegyünk?

Insideraccon kérdése:

Márcusban visszamegyünk?

Figyelt kérdés
Szerintetek visszamegyünk középsuliba márciusban? Halálra unom magam itthon kezdek becsavarodni.De ugye ezt csak halogatják,és még nem tudunk ezzel kapcsolatban semmit, de ha visszamegyünk akkor miért és, ha nem akkor miért és szerintetek legkésőbb mikor?

2021. febr. 17. 22:01
A kérdező szavazást indított:
Visszamegyünk
Ne is álmodj róla
nagyvalószísűséggel igen
nagyvalószínűséggel nem
43 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyetemen azt mondta az egyik tanárunk, hogy ne is számítsunk normális oktatásra. Egész félév marad online
2021. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Még a következő is szerintem.

Arról nem hallottál semmit, kedves 1-es?

2021. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2

Arról nem mondtak semmit, viszont remélem ott már visszatérünk :D

2 hónapot akkor megint fogunk járni szerintem, hogy az elsősök mindenhol valamennyire összeszokjanak és megismerjék egymást meg valamennyire a tanárokat

2021. febr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy egyre több a környezetemben a náthás, vagy folyik az orra, vagy tüsszög, köhög, ezek ilyen szokásos téli-tavaszi megfázásos betegségek, amikkel régen egyesek simán eljártak iskolába is, dolgozni is, mások pár napra inkább otthon maradtak, ha tehették, de minden ment a maga útján pánik nélkül. De most ugye nagyobb az aggodalom, jogosan, szóval ha valaki egyet köhint, már rettegés van, hogy terjed a covid. És igen, a covid is itt van, a tanárokat meg nem tudom, hogy beoltották-e már. De emiatt, hogy most mindenki óvatosabb, szerintem nem lenne okos dolog pont márciusban visszaengedni a népet a középiskolákba. Pont az az időszak jön, amikor reggel még nagyon hideg van, napközben meg már elég pluszok lesznek, és szerintem egyre több lesz a megfázás. Nem tudom, hogy mi lesz a döntés, lesz-e suli márciustól, de én ezek miatt inkább várnék még egy hónapot, áprilisig.
2021. febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát már a tököm kivan az egésszel köszönöm a válaszokat,de nem baj,mert június közepétől július közepéig szakmai gyakorlat így visszamegyek a suliba a helyett,hogy ténylegesen pihennék YES! szarkazmus
2021. febr. 18. 08:18
 6/9 anonim ***** válasza:
szinte esélytelen
2021. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem megyunk vissza
2021. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy megyünk itt a harmadik hullám
2021. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valószínű, hogy nem.
2021. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!