Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén felvételiztem (2021)és a...

Idén felvételiztem (2021)és a Budapesti Kölcsey Ferenc gimnáziumba szeretnék jelentkezni szerintetek lenne esélyem bekerülni? Lent írom a pontjaimat--->

Figyelt kérdés
Szóval 75/100 pontos lett az írásbelim és a vitt pontszámom az max pontos tehát 50/50. Lesz még egy szóbeli ami szintén 50 pontot ér. Esetleg akik oda járnak tudnátok mesélni a szóbeliről is hogy milyen volt? Akik odajárnak titeket hány ponttal vettek fel?

2021. febr. 18. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

felvizsga.eu oldalon van egy kalkulátor és használd

gimiskola.nhely.hu oldalon találsz információkat a suliról

2021. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi ponttal ha nem rontod el nagyon a szóbelit akkor simán felvesznek akármelyik tagozatra. Melyik tagozatra jelentkeztél amúgy? Én is megjelöltem az iskolát (mondjuk csak másodiknak) a magyar-francia kéttannyelvűt.
2021. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is beírtam a magyar francia kéttant plusz én az angol NYEK-et is beírtam. Neked hány pont lett az írásbeli?
2021. febr. 19. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
83 pont lett a központi és a vitt pontszámom nekem is 50/50 pont.
2021. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es te melyik iskolát jelölted meg elsőnek?
2021. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Első a Szent László természettudomány, utána az emelt matek angol és utána van a Kölcsey francia kéttan

2021. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100% hogy felvesznek az első helyre
2021. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!