Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy néz ki egy félévetek?...

Hogy néz ki egy félévetek? Kicsit kibuktam már most

Figyelt kérdés

2. Félévem az egyetemen és az előzőt viszonylag jól teljesítettem nem éreztem hogy durván megterhelő lett volna, bár voltak nehezebb napok. Előző félévben is voltak órai feladatok, szorgalmik, beadandók, zh-k és vizsgák viszont valahogy sokkal könnyebben vettem az akadályokat.


Elkezdődött a második félév és 1 hét alatt már 2 beadandón vagyok túl, de ezen kívül már 3-at elkezdtem, ezek mellett rengeteg opcionális feladat van szintén beadandók/mini vizsgák formájában. Ezek nagyon jó lehetőségek, de 1-2 napunk van elkészíteni és a legtöbb hétvégére esik...Minden tanár ebben a félévben azt magyarázza hogy azért ad ennyi feladatot hogy ne lustuljunk.. hát nagyon nem lustulunk. Legalábbis aki szeretne plusz pontokat az biztos nem.

7 tárgyam van, nem csak a gyakorlatokra vannak feladatok hanem elméleten is kapunk amit nem is értek.


Nektek is ilyen durván indult a félév?



2021. febr. 19. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Nekem egyáltalán nem ilyen durva. Első héten nem is csináltunk semmit csak azzal a tanárral, aki tanított minket első félévben is. Megmondták mikor írjuk majd a zh-kat és hogy kell e valamihez beadandó vagy akármi. Kövi hétre kell nekem 2 ppt, egy majd később, de mind a 3at megcsináltam :D

Az egyik tárgyból mooc-on pedig kitöltöm az anyagok végén lévő teszteket előre amíg nem sűrűsödik be a félév. Szóval nálunk minden szuper :D

2021. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Persze, 3 tárgyból heti szinten jegyzőkönyvet kell írni az óra előtt beadni, de csak akkor érvényes a jegyzőkönyv, ha a beugrón átmész, különben az a heti érvénytelen és a hiányzó jk-kat javítani kell (csak 1-et lehet) és ha hiányzik egy jegyző, akkor pápá. Emellett rengeteg beadandó, zh szintén meg kis tesztek, stb, szóval átérzem, bár nekem 11 tárgyam van, de ez mindenkinek ilyen szerintem.
2021. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Mivel nekem már év elejétől kezdve ilyen, így erre nem tudok mit mondani. :(
2021. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!