Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milton Friedman Egyetem...

Bernadett25 kérdése:

Milton Friedman Egyetem közösségszervezés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! jelentkeztem a MFE közösségszervezés szakára, és kiváncsi lennék a véleményekre. Mennyire nehéz, tanulható? Milyen a közösség? Tanárok?

2021. febr. 19. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Csak érdeklődök, mire jó ez a diploma, pláne Miltonos?
2021. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy “pláne Miltonos”??
2021. febr. 20. 22:57
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Miltonról, korábban Zsigmond Király Főiskola egy noname egyetem, tucatszámra kerülnek ki onnan emberek.
2021. febr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet neked ez a véleményed, de nem ez volt a kérdés. Ha nem tudsz segíteni, inkább ne is írj többet.
2021. febr. 21. 12:29
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Miltonrol nem tudok nyilatkozni. Azt lenne jo tudni, hogy gyakorlatra vagy elmelet orientalt-e a kepzes.

Lehet noname de ha kis csoportokban akarsz tanulni akkor biztosan jobb, mint egy ELTE...

Kedves 1es ma már teljesen mindegy hogy hol szerzel diplomat, egy ELTE nem fog tobbet erni, mint egy Miltonos.

Ezen felul ez a diploma segit a magyar tarsadalomnak fejlodni es kulturalodni. :)

2021. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Én erre a szakra jelentkeztem, két ismerosom erre az egyetemre járt és nagyon szerették :)

Míg itt lazán besétálok államira addig egy eltén örülök ha a fizetősre felvesznek, azért az nem mindegy.

Nekem fontos volt hogy közel legyen, és kis közösség legyen mert azok mindig családiasabbak. Rengeteg barátom jár nevesebb egyetemekre és nem olyan húdejó az oktatás csak mert 100+ éves intézmény.

Bocsi hogy érdemben nem tudtam válaszolni, csak azt tudom mondani hogy akiket ismertem és oda jártak dícsérték és azt mondták nagyon modernek és rugalmasak.

2021. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
93%
A szakról nem tudok semmit mondani, tavaly akikkel egy órákra jártunk, azok közül volt pár aki közösségszervezés szakon volt, de nem voltak sokan (ha jól emlékszem). A tanárok vegyesek, van aki tanít is lelkiismeretesen, meg van aki leszarja az egészet, ha mázlid van akkor jókat fogsz ki.
2021. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Gyenge a suli szerintem.
2021. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül a BGE-re mentem emberek :D És nagyon szeretem. Persze továbbra is remelem másoknak segíteni fognak az itt megadott válaszok, akik esetleg a Miltonon gondolkoztak.
2021. nov. 30. 01:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A BGE az egy viszonylag korrekt egyetem.


Egyébként erre a Milton témára visszatérve. Én komoly egyetemre járok, van a szakomon HR tantárgyam, ahol vidzonr pont azt ecseteli egy fejezet, hogy a munkaerőpiacon az álláshirdetések tulnyomó részében a munkáltatót valójában egyáltalán nem érdekli nemhogy az egyetem, ahová jártál, de az sem, hanyas a diplomád. Azt kérik, hogy legyen meg a szükséges végzettség ami előírás az adott munkakörben, mindegy hogy hanyas és hol szerezted, és legyen kompetenciád az adott területen (amit nem az egyetemen szerzel, hanem munkahelyen, meg önszorgalom, stb.). Akik ezzel menőznek, meg érvelnek, hogy ez meg az az egyetem ennyire sz.r stb, azok életükben nem fordultak még meg a munkaerőpiacon, és csak a közhiedelmekben hisznek, amik ezelőtt 15-20 évvel még lehet igazak voltak, de mára teljesen átalakult a munkaerőpiac és az igények.

2021. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!