Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Voltatok Xantus János gimis...

Voltatok Xantus János gimis szóbelin?

Figyelt kérdés
Ha igen milyenek voltak a tanárok? Ha látták hogy esetleg megakadtál van lefagytál , akkor kérdeztek? Mennyire voltak úgymond segítőkészek?

2021. febr. 20. 08:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem az lenne a kérdésem, hogy én holnap megyek szóbelizni és megvannak a tételeim, viszont nem tudom ténylegesen elég e amennyit tanulok rá. Mennyi információt kellett elmondani?
2021. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szia, bocsi, lehet h keson irok (szinten #5-os):D

ez tetetol is fugg, pl kedvenc koltonel tudd a szuletesi meg a fontosabb evszamokat. szerintem formálj inkább véleményt a témáról, és azt mondd el(mondjuk ez egy életrajznál nem kifejezetten egyszerű). ha tudsz 4-5 percig magadtól beszélni, az már jó. igyekezz nem hadarni, és akkor egyrészt kevesebbet kell beszélned az időkorlát miatt, másrészt nyugodtnak fogsz látszódni, ami sztem jó. én pl nem igazan tudtam folyamatosan beszelni a tetelrol, de megis valamit mindig tudtam mondani. nem kell izgulni, ok tudják, hogy ez nekunk egy stresszhelyzet, es ha leblokkolsz, mindenkeppen megprobalnak segiteni^^

legyel oszine, nyitott, es hatarozott, tunj formálhatonak (erted h alkalmazkodo meg ilyenek) es add magad.

szurkolok:DD

2021. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Köszönöm!Nem, még nem késő. Csak izgulok, hogy nem tudok eleget, de azért remélem menni fog. 😅
2021. márc. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!