Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A február 22-én kezdődő héten...

A február 22-én kezdődő héten megy valaki szóbelizni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hova? Milyen tagozatra? És mennyi ponttal hívtak be?
2021. febr. 21. 20:27
 3/8 bbmarta ***** válasza:
A lányon megy elvileg, ő 6.osztályos és az Apáczaiban ezen a héten vannak a hatosztályos szóbelik. Általános tagozat, elvileg matekból szóbelizik, holnap derül ki, hogy kap-e mentességet, mert ha igen, akkor csak ismerkedős beszélgetésre hívják be. Az ELTE Trefortban 27-én lesz a szóbeli, de ott mentességet kapott a 94 pontos írásbelije miatt. A nyolcadikos fiam még rákészül! Neki 5 szóbelije lesz március 1 és 11.között.
2021. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a nyolcadik osztályos hova? És ő milyen központit írt?
2021. febr. 21. 20:58
 5/8 bbmarta ***** válasza:
ELTE Apáczai, Berzsenyi, Szent László, Újbudai József Attila, Veres Pálné ebben a sorrendben. Van még néhány nem ennyire erős gimi is a listán (Jedlik, Leövey, Újbudai Széchenyi). 83 pontos a központija, matek 47, magyar 36 pontos lett. Mindenhol biosz vagy biosz-kémia tagozat, a Veres Pálné gimiben reál tagozat, illetve a Szent László Gimnáziumban a biosz -kémia mellett a matek-emelt angol is játszik.
2021. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én apáczais vagyok, hozzánk a héten jönnek a hatodikosok, megyünk beszélgetni velük oldani a feszültséget, mert a szülőket idén nem engedik be termekhez vagy a folyosókra
2021. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bbmarta ***** válasza:
Csak tennék már fel! Még mindig nincs semmi a honlapon, pedig elvileg holnaptól mennek már a szóbelik!
2021. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia:D

én holnap megyek a xantus szobelijere, az orosz es olasz szakot jeloltem meg. a ponthatar 101 pont volt, a hozott jegyekkel egyutt. a kozpontim 73 pont lett, de sok helyre (pl a hunfalvyba) 50-60 ponttal jo esellyel behivnak szobelire^^

2021. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!