Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE KKK Kermark szakra adtam...

BGE KKK Kermark szakra adtam be a jelentkezésemet magyar nyelven. Ez a 16.keruleti KKK-n van. De most hallottam,hogy felvétel után sorolnak be, vagy én jelölöm be(?), hogy az 5. keruleti KVIK- ben vagy a 16. keruleti KKK-ban tanulok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
be kell jeloljod hogy melyik helyre szeretnel jarni, oktatasban semmi kulonbseg, csak hogy melyik helyre kenyelmesebb bejarnod. aztan amikor szakosodsz ugyis ujra ki kell valasztanod hogy kereskedelemre akarsz jarni(5.ker) vagy marketingre(16.ker)
2021. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

A bejárás az 5. kerületbe könnyebb lenne, de marketingre szeretnék szakosodni. Akkor is felvétel utan bejelölhetem az 5. kert?

Jól értettem?

2021. febr. 23. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekel engem is, hogy és mikor van a szakosodás? Az 5. kerületben kezdik, de a marketing szakosodás után minden óra a 16. kerületben van?
2022. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!