Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőbányai Szent László Gimnáziu...

Kőbányai Szent László Gimnázium ponthatár - tavaly 81.2 pontja volt az utolsóként felvettnek humán tagozaton. Nekem 79.6 pontom van. Van esélyem bekerünli, vagy nem fog esni a ponthatár?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm

2021. febr. 24. 13:27
 1/9 A kérdező kommentje:
*bekerülni
2021. febr. 24. 13:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy mindenki azt mondja, hogy az idei év felvételije “legendásan” nehéz volt, mindenkinek rosszabbul sikerült és ezt még a tanárok is így gondolják és hasonlók, de az igazság az, hogy ez minden évben így van. Ráadásul idén többen felvételiztek, mint a tavalyi évben. Nagyon a határon vagy, tényleg elég húzós helyzet. Ezt előre nem lehet sajnos megjósolni.

Szurkolok neked, sok sikert, majd írj, hogy mi történt. :)


Egy Lászlós

2021. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon köszi
2021. febr. 24. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon necces, de nem lehetetlen. Idén egyelőre úgy tűnik, nem esnek a ponthatárok. Hiába volt nehezebb a magyar, a nagyszámú 8. osztályos miatt jobban tudnak válogatni az iskolák.
2021. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég necces de nem lehetetlen a dolog mert ahogy néztem kevesebb embernek lett jó a központija egy bizonyos pont fölött. Pl idén kevesebb embernek lett 85 fölött úgy hogy többen írtak központit mint tavaly. Nem tudom hány pontos lett összesen de lehet hogy utolsókként felvesznek. Nekem még azt mondták a tanáraim hogyha nem vesznek fel valahova de nem sokkal maradtál le akkor lehet fellebbezni de mivel a Szent Lászlóban meglesz a max létszám az osztályba ezért ilyenkor nem tudom hogy lehet-e.
2021. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nektek is nagyon köszönöm! 🙂

Azért kérdeztem igazából, mert mindenkitől az hallgattam (tanárok is ezt mondták, meg tényleg mindenki), hogy biztosan esik mindenhol a ponthatár, de az eddig kiírt szóbelik alapján nem alacsonyabb, sőt...

A Károlyiban pl. 5. ponttal magasabb a szóbeli ponthatár a tavalyinál.

2021. febr. 25. 15:05
 7/9 bbmarta ***** válasza:
Komolyabb pontszámcsökkenést én sem látok. Vannak gimik, ahol 1-1 tagozaton csökkent, de másikon meg emelkedett a ponthatár és sajnos abból van több, ahol emelkedett, akár elit gimiről, akár átlagos középiskoláról van szó! Persze még nincs fent pl. a Berzsenyi, a Szent László sem, hétfőn már árnyaltabb lesz a kép...
2021. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Nekem is ennyi pontom van:) Te hanyadik vagy az ideiglenes listán?
2021. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Halii, 119, 130... Szóval nekem esélytelen szerintem. És te?
2021. márc. 22. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!