Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esély van rá, hogy a...

Mennyi esély van rá, hogy a járvány miatt, és hogy valószínűleg ebben az évben nem megyünk vissza suliba, eltörlik a szóbelit idén is?

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Semennyi, a szóbelik meg lesznek tartva már megmondták!
2021. febr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Azt nem értem, hogy honnan jön nektek ez "a szóbelik el lesznek törölve"? Ősszel mikor napi 200 halott és 5 ezer megbetegedés mellett több tízezer ember gond nélkül leérettségizett. Jelenleg rengeteg általános iskolás gyerek megy a gimnáziumokba szóbeli felvételire (egy gyerek akár több iskolában is fog szóbelizni).

Szerinted ezek után nem lesz szóbeli?

2021. febr. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

#2 Csak azt is vegyük figyelembe, hogy most az elmúlt pár napban berobbant az iskolai fertőzések száma és egyre több a kórházban a gyerek beteg. Ha ez lesz a tendencia simán van rá esély, hogy eltörlik.


Ami most tombol az már nem az őszi vírus, hanem egy mutálódott variánsa melyről még sok információ nem áll rendelkezésre, az a maradék amit tudtunk róla arról is kiderült, hogy tévhit.

2021. febr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 50%-ot adok neki.
2021. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg nullát. Ezzel, hogy csak két hétig hosszabbítottak elmond mindent arról, hogy itt hamarosan vége a korlátozásoknak.
2021. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Attol meg 1 honap alatt ha ki is nyit nem lehet potolni 1 ev kihagyast erdemi tanitasbol
2021. febr. 25. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam ilyet de attól még kinyithat.
2021. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a szobelire ertette az 50%-ot, erre valaszoltam
2021. febr. 25. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!