Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szabályzatnak megfelelően...

A szabályzatnak megfelelően bírálták el az én “hibámat”?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az lenne a kérdésem, hogy én még évelején eléggé hamar kimaxoltam az igazgatói megrovásig mindent(hozzáteszem, itt is bőven volt olyan, amit abszolút nem éreztem jogos ak, ofővel nem lehet beszélni, csak az arcomba nevet:)), aztán viszont kaptam egy tantestületi figyelmeztetést, amit igazolatlan órák miatt kaptam, az igazolatlan óráknak az időpontját elvileg egy külön dokumentumban gyűjtik, melyről nem áll módjukban információt kiadni olyan értelemben, hogy mondjuk képernyőkép formájában elküldik, csak és kizárólag szóban hallottam ezeket az információkat, és kérésre sem adták ki a dokumentumban szereplő ram eső részt, szerintetek ez korrekt volt tőlük, vagy csak szerintem volt teljes mértékben helytelen eljárás?



2021. febr. 25. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ehhez nem értek, de tetszik, hogy még saját bevallásod szerint is balhés vagy, és még neked áll feljebb :)
2021. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ha az, hogy egyszer nem volt rajtam a maszk, illetve egyszer késtem 15 percet első óráról nálad a balhés kategóriába tartozik, akkor te is tetszel nekem.
2021. febr. 25. 11:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a két eset egy-egy igazgatóit ért, nehogy azt hidd, hogy verekszem, vagy bármi hasonló
2021. febr. 25. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Gyanús nekem, hogy a kérdező csak kiragadott (lényegtelen) dolgokat ír le - nem kerek a kép.
2021. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ja, persze, egyetlen 15perces késéssel kimerítetted a 35 óra igazolatlan hiányzás kategóriát...

Na mesélj még! :-DDD

2021. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Te voltál az, aki kiírta pár napja a kérdésében, hogy amiatt kapott igazolatlant, mert nem vette észre a tanár, hogy ott van az órán?


:-D

2021. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Uraim a mesedélután nem itt van, felhoztam egy problémát, érdemi választ megközelítve sem kaptam, mivel már volt egy osztályfőnökim, melyet azért kaptam mert egy szaktanárnak az óráján nem megfelelően viselkedtem és osztályfőnök úgy érezte, hogy ezt mindenféleképpen neki kell büntetnie, holott addig semmiféle beírásom sem volt, az osztályfőnöki után pedig a 15 perces késésért megkaptam a következő büntetési fokozatot, mely az igazgatói.
2021. febr. 25. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Erre nem lehet úgy írni semmit, ha nem ismerem a tényleges eseteket és a másik oldal véleményét.
2021. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Szabályzatnak megfelelően járt el az iskolád. Mert az enaplódban láthatod mikor is hiányoztál és ez tájékoztatásnak minősül. Ha kiskorú vagy akkor ez van mert a szüleidnek látniuk kell a naplót.

Ha nem vagy tanköteles (16 év felett) akkor az iskola 30 igazolatlan óra után automatikusan megszüntetheti a tanulói jogviszonyodat.


Ha az iskolának van digitális oktatásra vonatkozó házirendje akkor a digitális oktatás alatt is szerezhetsz igazolatlan órát.

2021. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!