Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőbányai Szent László & bp-i...

Kőbányai Szent László & bp-i Kölcsey Ferenc gimnáziumok szóbeli ponthatárát mikor írják ki?

Figyelt kérdés
Már mindenhova kiírtàk kb, csak oda nem, ami engem érdekelne. Múlt években mikor írták ki?

2021. febr. 25. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan ezeket a sulikat jelöltem. Szent László oldalán ki van írva hogy március 1.-jén rakják ki ami amúgy szerintem rohadt későn van mert így arra is tanulnom kell aztán ha kiderül hogy nem hívnak be akkor feleslegesen tanultam arra a szóbelire és ahelyett tanulhattam volna a másikra. Kölcsey elvileg ma rakja ki (valamelyik kérdésnél olvastam hogy a kérdező felhívta a titkárságot és ott ezt mondták)
2021. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Kölcseyben már kint van azóta

2021. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen láttam köszi!! Behívtak:)
2021. febr. 26. 14:29
 4/19 anonim ***** válasza:
Engem is. Melyik tagozatra jelentkeztél?
2021. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
0005 te?
2021. febr. 26. 15:57
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
0001. Jó iskolának tűnik és tényleg szeretném a tagozatot meg a francia nyelvet ha bekerülnék ide de azért remélem hogy sikerülni fog a Szent László mert az mégiscsak valamennyivel erősebb suli és könnyebb lenne onnan az egyetem nekem mivel nem nyelvvel szeretnék foglalkozni.
2021. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen nálam is ez a helyzet. Milyen lett a felvételid?
2021. febr. 26. 18:18
 8/19 anonim ***** válasza:
47 lett a matek és 36 a magyar ami összesen 83. Szent Lászlóban elsőnek van jelölve a természettudomány de félek hogy nem fog olyan jól sikerülni a szóbelim (elvileg biztos hogy behívnak) mert még nem mindent tanultam meg. Másodiknak van az emelt matek-angol amin a tavalyi pontok alapján bent vagyok de akkor meg már lehet szívesebben mennék a Kölcseybe franciára mert a matektanárom eléggé elvette a kedvem a matek tagozattól szóval nem tudom még hogy mi lesz, lehet módosítok a sorrenden márciusban. Neked milyen lett a felvételid? Melyik tagozatot/tagozatokat jelölted a Szent Lászlóban?
2021. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyugi, még nekem is kell tanulnom a Szent Lászlós szóbelire (én is természettudományt jelöltem meg). Most viszont itt a hétvége, lezs idő tanulni :D
2021. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kint vannak a ponthatárok a Szent Lászlóba is
2021. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!