Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen hogyan szeded össze...

Egyetemen hogyan szeded össze hatékonyan/gyorsan az irodalmi áttekintést?

Figyelt kérdés

Pl hasonló témájú korábbi szakdogák hivatkozásjegyzékéből, bevzetéséből gondolatok és hozzájuk kapcsolódó szerzők használata segíthet?

És akkor így hógolyóként az egymásra épülő irodalom?


Kutatásmódszertanban nem vagyok jó. :/



2021. febr. 27. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz egy megfelelő dolgozatot, annak a szakirodalmait ha megkeresed, abban van további 200000 újabb szakirodalom és így tovább.

Nem a források nevét nehéz megkeresni, hanem a konkrét dokumentumot előbányászni.

2021. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az adott témában megnéztem tanulmányokat, sőt, a wiki cikkeket több nyelven, és az ott felsorolt szakirodalmat használtam.


Azt mondták mint forrást nem lehet wikit megjelölni, de mint könyvajánló szuper.

2021. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!