Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem így bekerűlni a...

Van esélyem így bekerűlni a Jaschik Álmos Művészeti Szakgimnáziumba? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval most felvételiztem a Jaschikba és az szeretném kérdezni, hogy szerintetek van-e esélyem bekerülni úgy, hogy 7.-ben és 8.-ban is 3.1-es átlagom volt és a felvételin összesen 61 pontot értem el?

Az alkalmassági vizsgán egész jól teljesítettem és a bemutatott rajzaimra is azt mondták,(a tanárok akik megnézték a portfóliómat)hogy jók.

Van esélyem bekerülni?



2021. febr. 28. 12:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam a címet *bekerülni
2021. febr. 28. 12:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Hogy ha a tanulmányi átlagod, a “szóbeli” (alkalmassági/rajzos felvételi feladatok) és a tanulmányi átlagod eredményei pontokra átváltva eléri a 100 pontot, akkor felvehetnek! Ha több pontod is van, mint 100, akkor meg még jobb az esélyed!


Ez a szakoktól is függ, hogy mire jelentkeztél? Ha divatosabb szakokra (fotós, grafika, animáció) jelentkeztél, akkor azokra a minimum 100 ponttal nem vesznek fel. Ha megjelöltél egy kevésbé népszerű szakot, akkor arra már felvesznek. Például a dekoratőr szakra, vagy a kerámia, esetleg festő szakra biztosan felvesznek.


Remélem, hogy tudtam neked segíteni!

2021. márc. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elkéstél vele két évet...
2021. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért is?
2021. márc. 7. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna felvételizned, nem most.
2021. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Úgy gondolom a tanulmányi átlagoddal nincsen gond. A hármas átlag elegendő és a 61 pontos felvételidnek is elegendőnek kell lennie. Ezekkel tehát nem hinném, hogy gond lenne, annak ellenére, hogy amióta én felvételiztem(4 éve) azóta emelkedtek a követelmények, de ezekkel az eredményekkel bejuthatsz, hogyha a rajzi felvételid tényleg jól sikerült.

Bármilyen kérdésed vagy ha van bármi, amire kíváncsi vagy akkor nyugodtan írj nekem privát üzenetet és szívesen válaszolok bármilyen kérdésedre!

Üdv:egy 4 éve ott tanuló Jaschikos.

2021. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én átlag kettes nyolcadikos bizonyítvánnyal benn voltam anno. ( nem érdekelt a tanulás általánosban) A vitt rajzaid, meg hogy milyen benyomást keltesz szóbelin, többet számít. Eléggé gyűjtősuli, de nem olyan gáz azért. Bár én még 2015-ben kezdtem.
2022. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!