Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni a...

Van esélyem bekerülni a szombathelyi művészeti szakgimnáziumba?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10.-es, eddig budapestre jártam/járok egy dráma tagozatos gimnáziumba, viszont egyre inkább úgy érzem hogy el kell mennem innen. Nagyon szeretek színészkedni, színházban is játszom, de most kezdem úgy érezni, hogy ez nem az én világom, főleg a társoság miatt. Egyre inkább a zene felé húz a szívem. A szombathelyi művészeti szakgimnázium egy számomra elég szpatikus hely, viszont nem tudom lenne-e egyáltalán esélyem oda bekerülni. Ez előtt soha nem jártam zene tagozatra. Viszont magamtól megtanultam zongorázni, és az elég jól megy. Énekelni pedig nagyon szeretek, jelenleg is fejlesztem a hangomat, gyakran járok ének tanárhoz. Elég szorgalmas vagyok és kitűnő tanuló. Így lenne esélyem bekerülni? Szoktak évközben felvenni diákokat? Nagyon szeretnék oda járni. Kérlek valaki segítsen, aki ismeri ezt az iskolát!

2020. szept. 18. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerem azt az iskolát de ilyen eredményekkel biztos lenne esélyed
2020. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!