Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki nőként ügyvéd...

Ha valaki nőként ügyvéd szeretne lenni, akkor le kell mondania az anyaságról?

Figyelt kérdés
Mindig is 22-25 éves körül akartam gyereket, de most végre megtaláltam azt a szakmát, ami nagyon vonz. Akárhogy nézem, kb 30 évesen lennék kezdő ügyvéd, jog tanulás mellett be lehet vállalni gyereket? Úgy tudom magában is nagyon-nagyon sokat kell tanulni.
2021. febr. 28. 14:39
 1/6 anonim válasza:
100%
Igaz sokat kell tanulni,de nem kell lemondanod a gyerekvállalásról amiatt,mert ügyvéd leszel.
2021. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
MIÉRT KEllene lemondani? Már s kérdés feltevése is butaság.
2021. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 alletta ***** válasza:
84%
vállalhatsz gyermeket, nem zárja ki a kettő egymást. sok kitartást kívánok hozzá!
2021. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
30 évesen leszek pályakezdő, és gondolom minimum 5 év hogy belejöjjön az ember. 35 évesen már nem szeretnék szülni, de előbb meg úgy érzem kiszúrnék magammal és a babával is, mert nem tudnék teljesen rá koncentrállni a tanulás miatt.
2021. febr. 28. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Adnék inkább 10 évet minimum a "belejövésnek". Ez a te életed, te döntésed. Szerintem ha neked nem fér bele hogy később legyen gyereked mint 35 akkor annyira nem is fontos az a karrier vagy nem is vagy annyira jó benne. Gondolj azért a gyerekre is hogy miből fogod felnevelni.
2021. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem muszáj,egy csomó női ügyvédnek van gyereke.
2021. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!