Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gólyatáborok általában...

A gólyatáborok általában mennyire szoktak zsúfoltak, és "bulizósak" lenni? (lentebb kifejtem)

Figyelt kérdés

BME+ELTE VIK+IK érdekelne elsősorban. Tudom hogy vírushelyzet meg stb.. ezt most ne vegyük figyelembe, lehet majd csak jövőre kezdek úgyis.


Mivel vidéki vagyok, így szerintem nem lenne rossz ötlet elmenni, hogy legyenek már az elején ismerőseim, de nem tudom mennyire éri meg. Egészen extrovertált vagyok, szeretem a társaságot, de nem vagyok túl közvetlen. Inkább a nyugisabb, beszélgetős, iszogatós, összejöveteleket szeretem, kevesebb emberrel.


Ha nagyon ömlesztve van a társaság, nem lehet elvonulni a zajtól (vagy nincs hasonlóan visszafogott ember aki elvonulna), és ilyen házibuils, fesztiválos hangulata van a dolognak akkor jobban meggondolom a részvételt. Persze ezzel sincs bajom, csak nem egészen nekem való



2021. márc. 3. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Igen
2021. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

"Mivel vidéki vagyok, így szerintem nem lenne rossz ötlet elmenni, hogy legyenek már az elején ismerőseim"

Ennek semmi köze ahhoz, hogy vidéki vagy-e, eleinte senki se ismer senkit.

2021. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ismerkedés szempontjából én a kolit javaslom inkább. Alig vannak barátságok amik a golyataborban köttettek, ha együtt laktok akkor viszont hétről hétre lesz lehetőség más társaságokhoz akár csatlakozni.
2021. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Én golyataborban ismerkedtem meg az egyik legjobb barátommal, nagyon ajánlom. Egy plusz lehetőség, hogy ismerkedj.
2021. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Gólyatábor inkább bulis, ivós, vetélkedős feeling, nem az békés elvonulásról szól, de ennek így is kell lenni. Max akkor hagynám ki, ha nagyon nem szereted az ilyet. A koli viszont a barátkozás, ismerkedés és tanulmányokban segítés fellegvára. Onnan lett a legtöbb barátom, és talán el se végeztem volna anélkül. Viszont a GT egy jó buli, élmény volt, de senkivel nem lettem ott még haver sem.
2021. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Imadtam a GT-t. Mindenkinek csak javasolni tudom hogy menjen. Annyira szerettem hogy másodeveskent is elmentem segíteni a szervezőknek. Az ember nem is gondolná hogy mennyi munka, de sok ember a szivét-lelket beletette. Menj csak el
2021. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!