Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a diákélet az egri...

Milyen a diákélet az egri neumann gimiben? Nehez beilleszkedni? Jofejek altalaban az emberek? A tanarok jól tanitanak? Milyen a golyatabor?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 08:21
 1/1 anonim válasza:

Már nem mostani kérdés,de gondoltam megválaszolom hátha valaki esetleg jövőre idevetődik vagy mittomén.

Ha viszonylag nyitott vagy könnyen beilleszkedsz,ha zárkózott,akkor valószínűleg lesz aki segít beilleszkedni.A társaság nagyon elfogadó és nem előítéletes.Minden stílusú ember megtalálható és az emberek többsége intelligens,ösztönző.Elég zárkózott voltam,amikor idekerültem,de ez már elmúlt,mert tényleg annyira jó a társaság.Ha az osztályban nem talál valaki barátokat majd talál az évfolyamban vagy felsőbb éveseknél,mert a korod általában nem számít.A tanárok is jók,jók a módszerek,nem hagyják,hogy lemaradj,elmagyarázzák ha valamit nem értesz és kedvesek.A gólyatábor meg életem egyik legjobb élménye volt.Kitűnő szervezés,élvezetes programok,nagy odafigyelés.Hatalmas színvonal,rengeteg röhögés.^^

2017. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!