Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolának joga van szóbeli...

Iskolának joga van szóbeli felvételi „elbeszélgetésre“ berendelni engem a jövő héten? Főleg most hogy mindent be akar a kormány záratni? Még az általánosokat is?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van joga, igen.
2021. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát az OH erről mást mond, de az iskola NYILVÁN jobban tudja mint az OH, ez világos....


csak nehogy rendőrök jelenjenek meg a felvételi időtartama alatt, mert valaki véletlen bejelenti.

2021. márc. 4. 11:12
 3/11 A kérdező kommentje:

mondjuk a kérdés annyiban nem lényeges hogy ha berendelnek ha nem, nem megyek be, oldják meg online. ha nyelvvizsgát lehet tenni online, meg egyetemen államvizsgázni is lehet, nehogy már egy elbeszélgetést ne lehessen. Ott a zoom, ott a teams stb


oldják meg

2021. márc. 4. 11:19
 4/11 A kérdező kommentje:
tesóm egyetemen online otthonról vizsgázik. és az egyetem nem középiskola.
2021. márc. 4. 11:20
 5/11 anonim ***** válasza:
lmao
2021. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az OH pontosan mit mond róla?

Csak mert amit én eddig olvastam az alapján a mostani szigorítások nem vonatkoznak a közép iskolákra, egyetemekre (mert amit lehetett eddig is online tartottak)

2021. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel ma 11 után derült ki, hogy az iskolák áttérnek online oktatásra ezért a felvétlit is módosítani fogják. Szerintem holnap biztosan lesz erről tájékoztatás.
2021. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem akarsz elmenni a szóbeli elbeszélgetésre, akkor mégis mi a búbnatos f*sznak jelentkeztél olyan helyre, ahol van? Nagyon remélem, hogy megtarthatják személyesen a szóbelit, és beszopod.
2021. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" Nagyon remélem, hogy megtarthatják személyesen a szóbelit, és beszopod."


Nem tarthatják meg, időközben kiderült, le is vették a honlapjukról.

2021. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bbmarta ***** válasza:
Megtarthatják, csak ajánlás az online. A fiam is megy 2 gimibe is még szóbelizni a jövő héten. Teljesen szabályos, az oktatási államtitkár ki is tért erre!
2021. márc. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!