Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek várható valamilyen...

Szerintetek várható valamilyen speciális intézkedés az érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Járvány szempontból is necces, hogy majd akkor éppen milyen lesz a helyzet, de alapvetően ami fix, hogy április 7ig már biztosan otthon vagyunk, utána is csak kevesebb, mint 1 hónapunk lesz az érettségiig, és korántsem biztos, hogy visszaengednek, ergo lassan összesen több, mint fél évet töltünk digitális oktatásban, ez igazán nagy hátrány.


Szerintem valamire szükség lenne ennek az ellensúlyozására, bar hogy mire, azt nem tudom. Szerintetek lesz valami?



2021. márc. 4. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem lesz olyan intézkedés mint tavaly, max könnyített lesz, de ezt nem fogják bejelenteni.(Véleményem szerint az írásbeli is sokkal könyebb volt tavaly, mint általánosságban) De ez csak megérzés.
2021. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!