Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dunaújvárosi Egyetemről mi a...

Dunaújvárosi Egyetemről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Eddig csak rosszat olvastam róla, de a nyílt napon nagyon tetszett az iskola, így oda jelentkeztem. Csak később kezdtem el utánna olvasni.

2021. márc. 6. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Egy régi főiskola, nem "igazi" egyetem.
2021. márc. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nyílt nap alapján sosem választunk egyetemet.

Elmész oda megnézed, és beszélgetsz emberekkel. Többel. Megkérdezed, hogy mi az ami szívás mennyire segítenek stb.


Nyílt nap alapján egyetemet választani, olyan mint hirdetés alapján megvenni egy kocsit anélkül, hogy megnéznéd magadnak hogy milyen.

2021. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Néhány tanárunk (gimi) igazából viccként emlegeti, nem túl erős egyetem.
2021. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
32%
@előző. Egy tanár nem több mint egy élő youtube videó aki még fizetést is kap. Magyarországon számomra a DUE a legjobb egyetem, és nem, nem ér kevesebbet a diplomád mint bárki másé. Azért osztják itt az észt a nagyokos más egyetemre járók mivel a DUE-n végzett pályakezdők keresnek Magyrországon a legtöbbet és azt hiszik, hogy ők többet érnek a más egyetemen szerzett elégséges jegyükkel.
2021. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

@utolsó, akkor te még nem találkoztál jó tanárral.

Valami forrást tudsz mutatni a DUE-n végzett pályakezdők fizetéséről?

Voltak akik a középiskolábmól DUE-re mentek, több diák és egy tanár (utóbbi levelezőre, másoddiplomához) sok jót nem mondtak róla

2021. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a DUE-n végeztem. Két fajta reakcióval találkoztam amikor elkezdtem interjúzni, hogy megtaláljam az első munkahelyemet:

1- Dunaújvárosi Egyetem? Az mi? Tényleg van ilyen iskola?

2- Értem, na jó, azért beszélgessünk, hátha meg tud lepni minket.


Nem tudom, hogy végül oda mentél-e tanulni, de ha nem akkor csak jól dönthettél. Ha mégis ott vagy hallgató, próbálj meg átjelentkezni máshova. Túl sok szívás egy értéktelen dipomáért.

2022. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!