Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen hely a Dunaújvárosi...

Milyen hely a Dunaújvárosi Egyetem? Mik a tapasztalataitok az egyetemről?

Figyelt kérdés
Milyen a közösség és a tanárok?
2020. dec. 14. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Oda járok mérnökinfóra, 5. féléves vagyok. Az ország legrosszabb egyeteme, nem véletlen. A tanítás minősége silány, nem veszik komolyan a tanárok az egészet és az értékelés is borzalmas, vagy mindenre ötöst adnak vagy pedig véletlenszámgenerátor, esetleg van egy-két tanár, aki pedig idióta módjára buktat mindenért is. Igazából egy diplomagyár, viszont nem a nehézsége miatt szenvedsz és téped a hajad, hanem a sok hülyeség miatt, amik ott történnek. A közösség pedig gyerekes, nagyon sok az olyan ember, aki szerintem az óvodát is nehezen járta ki, semmi intelligencia és érettség nem található az emberek fejében. Mindenki csal, kivétel nélkül. jelenléti oktatásnál is kicsapják a puskát a telón az asztalra és szóról-szóra kiírják, majdnem semmi készüléssel. Vizsgák, szogorlatok nincsenek, 5 félév alatt volt eddig 4, abból max 1 ami tényleg olyan, mint egy vizsga, a többi ilyen humbuk. Kész káosz az egyetem, kerüld amennyire csak tudod.
2020. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Én láttam olyan álláshirdetést, hogy dunaújvárosi diplomát nem vesznek figyelembe. Szerintem sokat elárul. :D
2020. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vodafonelive ***** válasza:
69%
Kedves #2-es, szerintem már nem ezt az időt éljük. Tényleg baromira érdekelne ahol a DUE-t alacsonyítanák le ezzel. Láttam már olyan hirdetést ahol csak BME-s diplomát fogadnak el, de az egyetlen egy darab volt a 3 év munkám során, arról nem beszélve, hogy ahol én végeztem arról is említettek ilyet, hogy a 2000-res évek elején írták az újságok, hogy Pollackosok kíméljenek. Egy ilyet nem láttam mostanában. Annak viszont örülök, hogy valaki leírta a véleményét, ritka az ilyen, de mindenhol puskáznak, csak az megint más, hogy milyen mélységben is színvonalon adják le az enyagot.
2020. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1-es: persze, hogy tojnak rá a tanárok. Ők is tudják, hogy a suli már az utolsókat rúgja. Pár év és megszűnik létezni a Dunaújvárosi Egyetem.
2022. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!