Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az online oktatás maradni fog...

Az online oktatás maradni fog év végéig?

Figyelt kérdés

Gondolom nem fognak már visszaengedni pár hónapra, ha eddig se tették nem?

Remélem, hogy nyárra azért már engedni fognak nem csak a szegény iskoláknak akik év végéig kell hogy zárva tartsanak.



2021. márc. 7. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Remélem év végig így marad. Nekem jó így az online az egyetemen.
2021. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De örülnék neki én is ha ez így lenne nekem.

Csak nekem az a baj, hogy érettségi előtt állok.

2021. márc. 7. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
#2 Ha érettségizel idén akkor neked már év végéig marad abba biztos legyél.
2021. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már nem várok csodákat. Akár így fejeződik be akár visszatérünk csak az a lényeg hogy letegyem. Addig érettségi feladatsorokat oldok meg, az segít nekem.
2021. márc. 7. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Mivel másabb az érettségire tanulni otthon, mint az iskolában? Ugyanúgy tudsz tanulni otthon is.

Egyébként ha akarod, ha nem, kénytelen leszel otthonról felkészülni, mert nem igen fogunk visszamenni.

2021. márc. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem tudok ellene tenni semmit, csak aggasztó a helyzet, hogy magamra vagyok utalva, csomó mindent önállóan kell kidolgozni stb.

Ennek ellenére én dolgozok, csinálom a tételkidolgozást, meg amit. De élő tanári magyarázattal könnyebb lenne nekem. Próbálkozom.

2021. márc. 8. 10:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ne aggódj, a tanárok szóbelin figyelembe veszik majd a helyzetet és biztosan segítenek.


Nagyon remélem ebből a szempontból, hogy nem marad el mert idén a szóbeli érettségik sokat fognak húzni az átlagon.


De tartok attól nagyon, hogy mégis el fog maradni.

2021. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, az jó lenne. Még nagyon bizonytalan nekem, hogy a helyzet alakulásától függően hogyan fognak rendelkezni az érettségi lebonyolításáról.
2021. márc. 9. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tudja.
2021. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
84%

Szerintem már csak Szeptemberben megyünk.



Április 7.-én majd kiderül (de akkor is elvileg szép lassan engednek a korlátozásokból...


És nem hinném,hogy egyből az iskolákat fogják megnyitni.

2021. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!