Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sos, Jelky András Szakközépisk...

Sos, Jelky András Szakközépiskola/ Képző és iparművészeti Szakközépiskola?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen, melyik lenne jobb nem csak tanulás terén, hanem az ottani légkör is számítana. Szerintem mind két helyre van esélyem bekerülni, de nem tudok választani. Aki már oda jár vagy járt az ha tud írjon egy kis leírást a suliból saját tapasztalatot. Leginkább a Jelkynél a grafika és a textil szak érdekel, a Kisképzőnél, pedig a kerámia.(megjegyzem: lány vagyok)

Előre is köszönöm, ha valaki segít.



2021. márc. 8. 13:50
 1/5 anonim válasza:
Jelky. A Kisképző nagyon erős, és azt hallottam, szombaton is van tanítás. Én a Jelkyre szavazok.
2021. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom mi lehet a kisképzőbe ami miatt mindenki hypolja de amit a Jelkyben töltöttem nekem eddig a legjobb éveim voltak. Családias a hangulat, jó tanárok tanítanak és színvonalas a szakmai oktatás is. Sok szerencsét a suliválasztásnál!
2021. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Mindkettő jo. Képzőben nincs szombaton tanítás és nem is kegyetlen erős. Ilyen pont jó.
2021. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindhármótok válaszát!


Nem sokára úgy is kiderül, hogy hova vettek fel.

2021. ápr. 13. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül hova vettek fel, és milyen ott?
2023. jan. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!