Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire szigorúak érettségi...

Mennyire szigorúak érettségi vizsgán a felügyelő tanárok?

Figyelt kérdés

Mikor jelenléti oktatásnál írtunk dolgozatot többször előfordult, hogy az osztálytársaim egymással beszéltek teljesen más dologról, vagy valaki különböző hangokat próbált kiadni, hogy viccesnek tűnjön. Nekem ez elég rendesen elvonta a figyelmem, nem tudtam figyelni.


Attól tartok, hogy az írásbeli érettségin is előfordul majd ez. Főleg, hogy több órát kell/ene majd folyamatosan figyelni a feladatlapra. Mik a tapasztalataitok?



2021. márc. 8. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű ott a társaid is komolyabban veszik majd, és a tanárok is. Ha nem, nyugodtan szólhatsz a tanárnak, hogy panaszt fogsz benyújtani ellene.
2021. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az írásbeli érettségin ha ilyen dolgokat csináltok akkor a felügyelő tanár ezt jegyzőkönyvezi és kizárnak az érettségiről. Persze ez nagyban függ az iskolától és a felügyelő tanártól.

Tanúja voltam, hogy az osztálytársam, kidolgozott irodalom tételeit elvették és ezért megbuktatták és csak októberben érettségizett le.

2021. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
2: biztos nem voltál tanúja. Ha valaki csak az egész terembe mindenki ismétel.
2021. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tévedés. Kiestek a puskái. A felügyelő tanár jegyzőkönyvet vett fel, de mindenki írhatta tovább. Majd az érettségi elnök hozott egy határozatott.
2021. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általába szigorúbbak.
2021. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!