Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméti Református Gimnáziu...

Kecskeméti Református Gimnázium vagy Kecskeméti Bolyai János Gimnázium?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok, idén felvételiztem mindkettő iskolába emelt angolra.

Esetleg tudnátok véleményeket írni mnindkét suliról? Milyenek a tanárok, a diákok és maga az iskola milyen hangulatú.

Idén nem volt olyan sok nyíltnap, ezért nehéz dönteni.

Válaszotokat előre is köszönöm!



2021. márc. 10. 17:37
 1/3 anonim válasza:
Szia, én is emelt angolra jelentkeztem a Bolyaiba idén, nekem ismerősöm azt mondta hogy jófejek a gyerekek, de mint minden iskolában itt is van egy-két k*csög. A menza nagyon rossz, ezt több helyről hallottam. Nem kell annyit tanulni mint pl a katonában, ja és vannak olyan órák ahol másik osztállyal vagy összevonva ( ez lehet máshol átlagos, engem ez meglepett). A tanárokról nem tudok sokat, szóval én is kíváncsi vagyok mások válaszaira!
2021. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én infos voltam a Bolyaiban.

Csodás volt. A tanárok emberségesek voltak, a közösség jó volt.

A refiről nem tudok hiteles véleményt formálni, mert csak szóbeli felvételin voltam ott.

2021. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. márc. 19. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!