Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsőéves egyetemistaként kb....

Elsőéves egyetemistaként kb. mire számítsak, mennyibe kerülnek a könyvek?

Figyelt kérdés
Debreceni Egyetemen, gazd.-és menedzsment szakon
2010. aug. 18. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, hogy meg tudod-e venni használtan, hogy mi az, amihez muszáj, és mi az, amihez elég lesz jegyzet, fénymásolni pár oldalt pl. mert van olyan, hogy megvetetnek egy 500oldalas könyvet, amiből aztán kb 80oldal kell.


Aztán, hogy mikorra kell, én pl. egész évben nem használom őket, csak vizsgaidőszakban, azért szépen fokozatosan vásárolgatom meg, így nem olyan sok egyszerre.


Más szakra járok, de több tízezerbe van így is, mert gyorsan avulnak a mieink így nem sokat tudok használtan megvenni.

2010. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
gazd menedzsmentes vagyok én is, én megoldottam a fontosabb könyveket egy fénymásolással, és netről szedtem le az anyagokat a vizsgákohoz... max ilyen pár száz ftos könyveket kellett megvennem :)
2010. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy előzőekben is írták, vagy próbálj használtan venni, vagy fénymásoltass, és még ott van lehetőségként a könyvtár is, de onnan persze gyorsan elkapkodják.
2010. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha minden könyvet meg akarnál venni, akkor az bőven 100ezer felett lenne/félév. én még egyetlen egyet se vettem, mégis megy. ez nem olyan mint a középsuli, hogy van kötelező könyv és az alapján haladtok az órákan. onnan szerzel tudást, ahonnan akarsz (vagyis inkább ahonnan tudsz)...
2010. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat =)

sajnos nincs olyan ismerősöm, aki ezen a szakon tanult volna, így jegyzeteket, könyveket kérni nem tudok...de biztos vannak felsőbb évesek, akik eladják az ő régebbi jegyzetüket/könyvüket...igaz??

remélem jó lesz minden, már nagyon izgulok...:$

2010. aug. 19. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!