Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Leövey Klára...

VikcahViki kérdése:

A Budapesti Leövey Klára gimibe szerintetek angol nyek-re felvesznek ha 105. vagyok?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy tavaly az utolsó az 120. volt akit felvettek, de azért nem szeretném megkocáztatni.

142 pontom van.



2021. márc. 12. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Határeset vagy. Smile-t kaptál a jelentkezésed mellé, bizakodhatsz. Ha ez a célsuli, mást nem tudsz tenni, mint izgulni április közepéig. A pontszámod és a rangsorszámod alapján a korábbi évek statisztikái alapján az utolsók között bekerülő lehetsz. Gyerekem is ebbe a suliba készül, másik tagozatra, 20 alatti rangsorszáma van.
2021. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az utóbbi napokban sajnos hatracsusztam 111. helyre, de szerencsere meg megvan a smile, ugyhogy meg akkor aprilisig megy a bizakodas.

A gyerekednek pedig gratulalok hogy ilyen elol van a listan :)

2021. márc. 22. 21:32
 3/3 anonim válasza:
Felvettek?
2021. jún. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!