Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leövey - kapott valaki itt...

Leövey - kapott valaki itt behívást "tagozatos többletre"?

Figyelt kérdés
Idén nem lesz szóbeli a budapesti Leövey Klára Gimnáziumban (csak nyelven lesz), hanem portfóliót kell készíteni. Érdekel ki hány ponttal kapott behívást!

2021. febr. 26. 18:49
 1/4 bbmarta ***** válasza:
100%
A fiam éppen 2 ponttal maradt le a természettudományi (biológia-kémia) tagozat mentességi határáról. 129 pontja van, 130-től lett volna mentes...
2021. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bbmarta ***** válasza:
Bocsánat, 131-től...
2021. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az én gyerekem egy ponttal maradt le az informatika mentességről (az 128). És ez az álomsulija. Szerinted ti is és mi is esélyesek vagyunk a bekerülésre? A korábbi évek bekerülési pontszáma alapján úgy gondolom, hogy igen, de idén a nagyszámú 8. osztályos miatt elbizonytalanodtam.
2021. febr. 26. 20:51
 4/4 bbmarta ***** válasza:
100%
Mindenképpen, nagyon is esélyes! Nekünk nem ez a gimi az elsődleges cél,bíztam benne, hogy nem kell még ebbe a bemutatkozó portfolio-ba még külön energiát fektetni (főleg, hogy nem a szép írásáról híres a gyerekem)! Az egyik fiammal voltunk már itt szóbelizni 2 éve (igaz történelemből) és rendesek, nagyon könnyű max.pontos szóbelit csinálni! Szóval nagyon sok sikert kívánok! Biztos, hogy sikerülni fog!!!
2021. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!