Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptun szakdolgozat/diplomamun...

Neptun szakdolgozat/diplomamunka jelentkezés. Akinek így kell bejelenteni a témáját, annak kell aláírást szereznie az oktatóitól?

Figyelt kérdés

A mi egyetemünk most állt rá erre, hogy ne kelljen a tanulmányi osztályra bemennünk. Jelenleg mi nem léphetünk az egyetem területére. Csak az a gond, hogy alá kell íratni a konzulensekkel és a tanszékvezetővel is így is a jelentkezést. Ez így szabályos eljárás vagy az egyetemem extrázik ilyennel?

Nekem azért a 3 aláírásért kellene vonatoznom 3+3 órát, plusz összeszervezni, hogy mindenkinek jó legyen aznap és helyszínt is találni, mert az egyetemre ugye nem mehetek be aláírást kérni.


2021. márc. 14. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem tavasszal úgy volt, hogy a konzulensem ráillesztett egy kivágott képet az aláírásáról. Ehhez hasonló megoldás nem játszik? Gondolom ők se akarnak minden egyes hallgató miatt beutazni az egyetemre.
2021. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!