Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek átvesznek az...

Szerintetek átvesznek az újbudai józsef attila gimnáziumba?

Figyelt kérdés
11.be szeretnék átmenni jövőre egy sima gimnáziumból, humán szakról, de ilyen 3,4/5 lesz az átlagom év végén.. mennyire kell jó tanulónak lenni, hogy felvegyenek oda, és akik oda járnak mi a vélemenyetek az iskoláról illetve a kollégiumról?

2021. márc. 15. 23:07
 1/1 anonim válasza:
100%

Én tavaly próbálkoztam meg átmenni, akkor 10.-be. 4,5 fölött volt az átlagom, azt mondták hogy talán, mert elég kevés hely van az osztályokban. Behívtak egy szóbeli beszélgetésre és azt mondták hogy majd kérdezgetni fognak a tantárgyakból, nem árulták el hogy konkrétan mit vagy abból ahol mi tartottunk vagy abból ahol ők, semmit. Szóval én átnéztem sok mindent, de ugye így elég nehéz volt. Elég bunkón kezeltek valamiért, kicsit úgy éreztem hogy nagyra vannak magukkal és nekem meg be kéne nyalnom. Tisztelettudó voltam, de nem dicsérgettem az iskolát. Lehet hogy ezért viselkedtek így.

Szóval a kérdezgetés nekem matek, magyar, töri és angolból volt. Úgy képzeld el mint egy jó 1,5 órás felelés, a végén azt se tudtam hogy hol vagyok. Az utolsó tantárgynál már alig tudtam mit mondani, annyira le volt zsibbadva az agyam. Pedig jó tanuló vagyok.

Nem vettek fel.

De amúgy maga az iskola szimpatikus volt, jófejnek látszottak a diákok.

Én javaslom neked hogy keress egy másik sulit a környéken, aki nincs ennyire nagyra magával. ( lehet hogy a helyhiány miatt nem tudtak felvenni, nem tudom, de ha 8. után próbálkozok rendesen biztos hogy felvesznek a pontjaim alapján..)

De ez csak az én véleményem

2021. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!