Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a munkahely már egyetem...

Ha a munkahely már egyetem alatt lecsapott a még meg se szerzett végzettségre, most hogy a papír a kezemben, nem járna tényleges fizetésemelés?

Figyelt kérdés

Az egyetemi képzés alatt a munkahelyemen már olyan munkakört bíztak rám, amit elvileg csak akkor tölthettem volna be, ha meglett volna a papír.

Béremelést nem kaptam azzal az indokkal hogy még nincs meg a papír, a képzetlenek alapbérével fizettek. A munkát végezzem el, noha még nincs meg a végzettségem, de a rá járó bért nem kaptam meg, mert nincs meg a végzettségem. Logikus, következetes.


Majd meglett a papír is, de emelni akkor se akarnka mondván hogy ők sose ígértek emelést. Nem, csak épp azt mondták azért nem kapom a diplomás munkaköri bért, mert még nincs papír. Ebből következik hogy ja megvan a papír, onnantól kapom.

Ők nem így látják.

Kinek van igaza?


Mondjuk annyiban mindegy kinek van igaza, hogy megyek el innen, ezek után nem maradom, csak még mielőtt távoznék érdekelne kinek van igaza.


2021. márc. 16. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha arra hivatkozva nem adtak nagyobb bért, hogy nincs meg a papírod, akkor a tisztesség úgy kívánná, hogy megemeljék a bért, de nem kötelezhetőek rá. Mindenki annyi fizetést kap, amennyit ki tud alkudni, vagy kalap-kabát.
2021. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

", de nem kötelezhetőek rá."


Kötelezni nem is akarom őket csak miután évekig azt ugatták hogy azért nincs diplomás bér mert nincs meg a végzettség, innentől nekem evidens, hogy ha megvan, onnantól jár.

hát nekik nem evidens, mindegy, felmondást már megírtam holnap postára kerül, még azzal se fárasztom magam hogy személyesen közöljem a főnökkel.

Majd olvassa el a levelet.

2021. márc. 16. 16:48
 3/13 A kérdező kommentje:
Holnapután meg háziorvos és betegállomány.Ilyen járványos időkben van ez így.
2021. márc. 16. 16:49
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

A munkahelyednek!

Megelőlegezték neked azt a bért, amit meg sem kaphattál volna papír híján.

2021. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Megelőlegezték neked azt a bért, a"


TÉVEDÉS, minimálbért kaptam.

Megint előre szóltál-és baromságot. amint ezen a fóromon szokás.


De várom válaszod ebből hogy táncolsz ki.

2021. márc. 16. 16:52
 6/13 A kérdező kommentje:
Na jön az a válasz?
2021. márc. 16. 16:53
 7/13 A kérdező kommentje:

Ugyanis engem ide érettségivel vettek fel alapvetően egy érettségit (se ) igénylő munkakörbe.

Várom a választ továbbra is.

2021. márc. 16. 16:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj de jól csőbe húztak téged. Szerintem megérdemelnék ott a munkahelyeden, hogy jelentsd a hatóságoknak, hogy már a diploma előtt felvettek. Azt gondolom egy ilyen lépés után már nem is olyan meglepő, hogy ez történt. Egyébként neked van igazad de ez teljesen mindegy is, mert úgyis az lesz amit ők akarnak. Jobb lesz ha otthagyod őket.
2021. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"hogy jelentsd a hatóságoknak, hogy már a diploma előtt felvettek."


nem jelenthetem mert papíron szerződés szerint raktári asszisztens vagyok és annak semmiféle papír nem kell.

2021. márc. 16. 17:17
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor meg mit akarsz? Raktári asszisztens vagy, raktári asszisztensi bérrel.

Vond felelősségre azt, aki évekig hitegetett!

2021. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!