Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki még jelentkezett a...

Valaki még jelentkezett a Lónyay utcai Református Gimibe???👇👇👇

Figyelt kérdés

És ezen beleül 4 osztályosba és emelt angolos csoportba??

Kérlek válaszoljatok.



2021. márc. 17. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jelentkeztem de az osztályom fele igen
2021. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szonjaaaa ***** válasza:

xd jo kis gyujto

menj maganba

2021. máj. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jártál oda?
2021. máj. 6. 19:49
 4/9 Szonjaaaa ***** válasza:
nem, en is 8.-os vagyok, de az osszes olyan osztalytarsamat, akinek nem lett tobb 30 pontnal a felvetelije oda vettek fel
2021. máj. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Naaa! Tehát! Amíg nem jártál oda ne ítélkezz, köszi😁
2021. máj. 7. 12:38
 6/9 A kérdező kommentje:
És mivan ha ott van a legjobb közösség, közeg? Ahol mindenki jól érzi magát? Képzeld, engem felvettek és máris benne vagyok egy évfolyam csopiban, és nem fogod elhinni mindenki 50 pont felett írt, és egy csomó értemes és kedves emberrel vagyok körülvéve! Tehát akkor ítélkezz, ha tapasztalatod is van abban amiről éppen hülyeséget mondasz!
2021. máj. 7. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyűjtő suli, de ha neked ez megfelel akkor jó, sztem ennél már egy jó szakgimnázium többet ér
2021. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia, te saját tapasztalatból mondod vagy csak hallottad? Köszönöm ha válaszolsz
2021. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szonjaaaa ***** válasza:
Gyűjtő, nem jó a közösség. Ráadásul sok a cigány.
2021. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!