Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Számítógépes és kognitív...

Számítógépes és kognitív idegtudomány MA-ról vannak tapasztalatok? Elvileg ELTE PPK-n és BME TTK-n indul csal ez a képzés.

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 15:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Bölcsész BA-val is lehet jelentkezni? Vagy kell 30 kredit ami megegyezik?
2021. márc. 17. 18:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, nyelvszakos BA-n vagyok másodéves (ELTE) és nézegettem én is ezt a mesterképzést, de elég kevés információ van róla :( Pedig elég érdekesnek hangzik.
2021. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A felvin meg mind2 egyetem honlapján is úgy írják a felvételi követelményt, hogy BA-s diploma és 30 kredit ezekből: matek, statisztika, infó, biológia, pszichológia.

Én a 2. diplomámat csinálom, ahol biológi kivételével minden van, szóval bőven megvan a 30 kreditem, viszont másodéves vagyok és még nincs erről a szalról diplomám. Viszont van egy bölcsész diplomám, amit ez előtt végeztem.

Kicsit bonyolult, már mindenhova irogatok, de sehonnan sem kaptam választ erre. :'((

2021. márc. 22. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Matekot kb ovódás szintről tolják, egyik volt kollegám csinálja ezt a szakot.
2021. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem volt matek 1 és 2 tárgyam már egyetemen, úgyhogy a matekkal biztos ellennék. Esetleg mással kapcsalotban nincs infód?
2021. márc. 30. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a diplomától függ, hanem attól, hogy megvan-e a 30 kredit a felsorolt területekről.
2021. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!