Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemeken a mostani tavaszi...

Egyetemeken a mostani tavaszi félévben ugye NEM sorolhatnak át államiról fizetősre? Csak a félév után a nyáron (esetleg)?

Figyelt kérdés

Mert az átsorolás csak a tavaszi félév után, majd a nyáron történhet meg, vagyis majd csak a 21.őszi félév lehet fizetős (esetleg)?


Ráadásul gondolom, az átsorolás sem történhet meg így bőven benne a szorgalmi időszakban? Március közepe/vége van. Az átsorolások ideje az új félév legeleje lehetne (ami feb 05-én indult).


2021. márc. 17. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Tavaszi félév végén szokott lenni átsorolás. Erről nyáron kapsz határozatot.
2021. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na mert olyan hülye vagyok hogy ihajj..... jött egy neptun üzenet.benne értesítés számla létrehozásáról. nem mertem megnyitni mi van benne... és el se tudom képzelni mert eddig ilyen csak akkor jött (ld pótvizsga vagy késedelmes tárgyfelvétel) ha FIZETNIVALÓM keletkezett!

de most se pótvizsga se késedelmes felvétel nem volt-mi lehet benne elképzelni nem tudom.

2021. márc. 17. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyisd meg, legalább tudni fogod mit akarnak. Ha nem nyitod meg, akkor ezen fogsz kattogni folyamatosan és nem is fog eltűnni a levél!
2021. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és kérdés mi van akkor ha végzős hallgatóról van szó, mert azt nyáron nem sorolhatják át hiszen júniusban államvizsgázik és kiröppen végleg.
2021. márc. 17. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Most ahelyett, hogy itt szenvedsz, rég megnézhetted volna mit kaptál.

Végzős hallgatót nyilván nem sorolnak át, mivel alapból az abszolválással megszűnik a jogviszony.

2021. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Végzős hallgatót nyilván nem sorolnak át,"


de hogy végzős hallgató vagyok-e az még majd kiderül! Mert hát olyan apróságok vannak hátra mint 8 tárgy (vizsgával...) a szakdolg leadása...

szóval hogy ebből végzés lesz-e júniusban az majd kiderül.

egy vizsgán elhasalok és már nem lesz végzés.

2021. márc. 17. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!