Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumi felvételi ideiglene...

Gimnáziumi felvételi ideiglenes rangsor?

Figyelt kérdés
Mostanában jönnek meg az idei felvételi ideiglenes rangsorai. Az eddigi években mennyit csúsztak előre a hátul lévők? Kezdek félni, hogy sehova nem vesznek fel.

2021. márc. 17. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet általánosítani. Iskolától függ.
2021. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bbmarta ***** válasza:
90%
Látom, melyik sulikba jelentkeztél a kiírásból...figyelj, ha behívtak a Deák téribe szóbelizni, akkor nagyon jó pontjaid lehetnek! Akkor pedig képtelenség, hogy ne juss be a Szent Imre Gimnáziumba vagy a Madách-ba!
2021. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én anno 69. voltam a szakon, ahová végül 19 embert vettek fel. 62. egy másikon, amit 3. helyen jelöltem meg, és, ha oda vesznek fel, akkor is ugyanabba az osztályba járnék, mint most. 36-an vagyunk, akkoriban megszámoltam, a 24. helyen voltam a pontjaim alapján a sorban, úgyhogy, ha azt nézzük, én 45/37 helyet csúsztam előrébb.

Jelentkeztem 2. helyen egy 3. szakra is, ott 70 valahányadik helyen voltam, az volt az első helyen, csak aztán annyira erőltette a volt ofőm azt a vonalat, hogy megcseréltem, hogy véletlen se oda jussak be.

Én úgy érzem jó döntést hoztam, mert normálisabb ofőm és jobb osztálytársaim lettek ezáltal.

/végzős válaszoló, nem fővárosi gimiből/

2021. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Leírom, hogy hol hányadik vagyok: Deák 35. 9ből, major 92. 15-7ből, Szent Imre 59 és 69 17;17ből.

Úgyhogy kicsit félek. A Madáchból még nem jött semmi, de szerintem az talán jobban sikerült.

Remélem itt is csúsznak ennyit, mint a másodiknál, de igazából biztos ott lesz a legjobb ahova végül menni fogok! (Bíztatom magam)

2021. márc. 17. 22:00
 5/13 bbmarta ***** válasza:
100%
Milyen tagozatok ezek? Úgy jobban tudnék segíteni!
2021. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
A Városmajoriban milyen szakra jelentkeztél?
2021. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bbmarta ***** válasza:
77%

A Deák téri felejtősnek tűnik...mi oda be sem adtuk bioszra, mert lehetetlen olyan kevés gyerek közé bejutni, még a Fazekasba is könnyebb...

A Szent Imre idegen nyelvi osztályába van jobban esélyed,A Városmajor is necces...A Madáchban általában kicsit alacsonyabbak a pontszámok, de ott is nagyon tagozatfüggő, hogy hova hanyadik helyről veszik fel az utolsó diákot...

2021. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Deák téri angol tagozat, Városmajor: spanyol, Szent Imre: angol, matek, Madách: angol, spanyol, francia
2021. márc. 17. 22:23
 9/13 bbmarta ***** válasza:
100%
Deák térre tavaly a 18. helyről, Városmajori 38.helyről, Szent Imre matek 34., angol 46. helyről, Madách angol 177 vagy 35. helyről (attól függ melyik angol, a haladó 4 évesre a 177.helyről),a spanyolra 71.helyről, franciára a 89.helyről vették fel az utolsó jelentkezőt! Szerintem, ha jól szóbeliztél, a Madách biztosan meglesz! Nem írtál be egy vésztartalék kicsit gyengébb gimit? Mi pl. a biztonság kedvéért beírtuk a Széchenyit, oda biztos bejutó a fiam, de egyébként meg az Apáczaiba készül...
2021. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy utánanézett!

A Madáchot jónak éreztem, úgyhogy reménykedem!

De, beírtuk a Baár-Madast, de valamiért azt írták a nevemhez, hogy nem értékelhető. Valamilyen papír később érkezhetett meg hozzájuk. Az Apáczai nagyon jó, szurkolok, hogy felvegyék!

2021. márc. 17. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!