Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Ferenc gimnázium...

Kölcsey Ferenc gimnázium francia kettan vélemény?

Figyelt kérdés
Budapestire gondolok (igazából bármilyen más szakrol is jöhet velemeny de főleg a francia kettan érdekel)
2021. márc. 19. 12:51
 1/4 Hajzer Bence válasza:
Igazából kölcseybe jártam és nagyon jó volt ajánlom az iskolát :)
2021. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es és mennyire nehéz franciául tanulni a matekot, földrajzot?
2021. márc. 20. 13:34
 3/4 Hajzer Bence válasza:
Igazából nem annyira. Általános iskolában is angolul tanultam tantárgyakat és így már volt tapasztalatom. Hozzá kell szokni az elején de jó lesz
2021. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is odajartam, és nálam is ugyanez mint az előzőnél, altalanosba angol kettanba jártam, így csináltam 8.ba egy b2 angolt ami mégis lett összegezve 92%al, aztán gimiben egy c1et, az összegezve 83 lett.


A francia kettan jó, én 0 franciaval mentem oda, de 0.ba mindent megtanitanak, nekem az emelt franciam az 94%os lett, amit meg 12. Őszén tettem le. A matek és a tori se vészes egyébként franciául, én a mai napig álmodok is franciául 😂 én pl biosz faktos voltam és abból is emelteztem a francia mellett. A tanárok jók, erős iskola, magas követelményekkel, de azert a tanárok megertoek.

Voltam erasmuson Párizsban 1 hónapot ahol suliba jártunk, fizettek a repjegyet illetve ott is kaptunk pénzt bár az kevés volt, így nyilván szülőktől is kaptam, de nagyon nagy élmény volt hiába voltam már azelőtt Párizsban.


En ajánlom az iskolát, nekem az osztalyom nem a legjobb volt, de az iskola az nagyon jó! És felvettek az egyetemre ahova menni szerettem volna

2022. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!