Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Weöres Sándor gimnazium dráma...

Weöres Sándor gimnazium dráma tagozatára felvesznek úgy hogy 84dik vagyok? Én nem láttok sok esélyt rá.

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 17:16
 1/6 anonim válasza:

Nem valószínű.

Mivel ott együtt van a magyarral csak 16 embert vesznek fel drámára.

Ami azt jelenti hogy majdnem 70 embernek máshova kéne mennie.

2021. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt a középfokú beiskolázási adatoknál látható, hogy tavaly 57-en jelentkeztek drámára, és 35. volt az utolsó felvett.(Ebből 7-en jelölték első helyen, és közülük 6-ot fel is vettek.)

Idén jóval többen jelentkezhettek, ha a 84. vagy. Gondolom az utolsó felvett sorszáma is emelkedni fog.

[link]

2021. márc. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerinted be tudnek kerolni az drama tagozatra?
2021. márc. 25. 09:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Ha a jelentkezők 80%-ka csak mentősulinak jelölte, és végül másik iskolába veszik majd fel, akkor talán lehet esélyed. Ha a rangsorban előtted lévők közül sokan jelölték a Weöres többi tagozatát, akkor is reménykedhetsz, hogy esetleg sokan a Weöres másik tagozatára nyernek majd felvételt...

Ha megnézed a táblázatot, akkor láthatod, hogy Budapesten több olyan gimi is van ahová kb. 15 gyereket vesznek fel egy tagozatra, és az utolsó bejutó sorszáma 80-100 körül van, persze olyat is láthatsz ahol 30-50 körüli rangsorszámmal jut be az utolsó felvett.

[link]

Nem lehetetlen 84. helyről bejutni, de kell hozzá egy nagy adag szerencse.

2021. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oke köszi azert
2021. márc. 28. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2021. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!