Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik a Szegedi Radnóti Gimnázi...

Akik a Szegedi Radnóti Gimnáziumba jelentkeztek - a spanyol és angol szakra - melyiket választanák ezek közül (tennék előrébb a sorrendben)?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nekem mindkettő egyenlő egy mentővel.

Aki angolra akar menni, az a Deákot célozza meg, lévén az RMGben hatalmas mázli kell ahhoz, hogy jó tanárt kapj meg.

A spanyol pedig arról híres, hogy az a szak a töltelék a Radnótiban. Oda rakják be a csókos felvetteket, a gyenge tanárokat, szóval annyira nem éri meg.

De ha nagyon dönteni kell, akkor az angolt.

2021. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. márc. 19. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:

spanyol.

a radnóti angol szak egyenlő az általános szakkal.

én spanyol szakos voltam, életem legjobb 4 éve volt, a középfokot mindenki le tudta tenni 12.-ig, többen felsőfokúztunk is.

ahogy az első kommentből is láthatod, mindkét szakon le leszel nézve sajnos, mert nem látnak bele az rmg közösségbe, de ezzel nem kell foglalkoznod.

2021. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és spanyolos voltam én is :D Onnan tudom csak, amúgy minek írjak pletykára alapozva? Nem jár jól vele a kérdező sem, ha "úgy tudom, hogy" infokra alapozva dönt
2021. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!