Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szegedi Radnóti Miklós...

A Szegedi Radnóti Miklós kísérleti Gimnázium Biológia szakra tervezek jelentkezni. És eltudnátok mondani hogy milyen nehéz a szóbeli, miket várnak el,milyen a kollégium, vagy a közösség stb...?

Figyelt kérdés
Mindenki írhat véleményt, de főleg azok az ebereké érdekelnek akik oda járnak vagy jártak.

2021. jan. 30. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, Ságvári bfk-n vagy Deák természettudományos osztályon nem gondolkoztál?
2021. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
62%

Szia! Én nem bioszos vagyok, de a kollégiumban több bioszost is ismerek. Összességében igaz rájuk, hogy nagyon elhivatottak és elég sokat tanulnak. De mindenképp megéri, hiszen a Radnóti után általában nem szokott gond lenni az egyetemi felvételivel. A kollégiumról szerintem elmondható, hogy a radnótisok nagyon összetartanak. Az eltérő tagozaton lévők igyekeznek segíteni egymásnak. (Ez az ortutay kollégium, nem tudom, te melyikre gondoltál)

Sok szerencsét a felvételihez! (A Radnótit nem fogod megbánni!)

2021. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!