Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László tömegkommunikáció...

Szent László tömegkommunikációs szaka kolisként?

Figyelt kérdés
Jövőre ide szeretnék jelentkezni, álom gimi számomra. De 2 órára élek Budalestől, így biztos kolis lennék. Ezzel nem is lenne bajom, de írták hogy van amikor késő éjszakáig bent maradnak. Így elég nehéz lenne kolisként, de azért kibírható, nem? Akik oda jártok, ismertek olyat ezen a szakon aki kolis?

2021. márc. 20. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha a Kőbányai Szent László Gimnáziumra gondolsz, ilyen nem létezik, magyarul nem megvalósítható, hogy kolis legyél mert ez a gimi nem egy kollégium.
2021. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem nagyon értem. Nem tudom van-e ennek a sulinak kolija, de ha nincs is mehetek máshová (olyan koliba ami nincs sulihoz kötve). Ez a gimi nem egy kollégiun"
2021. márc. 20. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, ha Kollégium lenne mellé tennék az iskola nevébe, ennyit erről, aviszontlátásra. Nem tudom ezen mi nem értetendő, utána kéne nézni.
2021. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kőbányán nem igazán van koli.
2021. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 Sok iskolának nincs saját kollégiuma de attól még lehet más kollégiumba menni, egy kollégiumot biztos tudok amivel partnerségben van az iskola szóval még tudnak is segíteni intézni a dolgot. De ha nem lenne semelyikkel partnerségben akkor is vannak olyan kollégiumok amikbe iskolától függetlenül lehet jelentkezni. Az meg hogy nem Kőbányán nincs kollégium nem értem miért probléma. Az iskolába járok nagy része sem Kőbányán lakik, nem csak onnan lehet jelentkezni.


Kérdező ha lány vagy akkor a Szent László partnerségben van ezzel a kollégiummal: [link] Ha fiú akkor meg rá kell kérdezni az iskolánál, biztos tudnak kollégiumot ajánlani mivel jár az iskolába pár kollégista. Ha felvesznek akkor én is kollégista leszek (természettudományra jelentkeztem) mondjuk én csak kb 1,5 órára lakok de semmi kedvem 5kor kelni reggel. Amúgy szerintem megoldható hogy tömegkommunikáción kolis legyél, gondolom olyankor ha sokáig bent kell maradni akkor azt az iskola igazolja a kollégiumnak hogy ott vagy.

2021. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5 válaszoló

Igen lány vagyok, de most már utána néztem és több koli is van ahová több suliból mennek emberek. Köszi a választ c:

2021. márc. 21. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal is kalkulálj, hogy hétvégén is sok az elfoglaltság ezen a tagozaton, szóval haza se nagyon tudsz menni...
2021. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Snakejazz válasza:
Fel kell hívni az iskolát és meg kell kérdezni, hogy van-e lehetőség kollégiumi elhelyezésre. Én úgy tudom egyébként, hogy van. (A fiam odajár, de nem kollégista).
2021. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!