Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gyerekem magyar felvételije...

A gyerekem magyar felvételije 37 a matek 32 pontos lett. Van esélye bejutni a Szent László vagy Vörösmarty Mihály média tagozatára?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi is azért izgulunk, matek 44 magyar 31 pont lett
2019. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem unjátok már ezeket a felesleges kérdéseket?


Visszanézitek az előző évek ponthatárait, és megnézitek hogy korábban bejutott-e volna. Ha 5-ből 4-szer bejutott volna, akkor most is 80% az esély a bejutásra, és csak egy példa volt ez.


Egyszerű arányszámítás, általános iskola 4.osztály. Hogy jutottatok el a 8.osztályig, ha még az arányszámítás sem megy?!

2019. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Próbálok normális választ adni

Igazából attól függ hányadikos.Nyolcadikban jobban áll mint hatodikban.A hatodikos felvételi konkrétan tehetség gondozás.90 folott van esély.

Nyolcadikban a 69(ha jól számolom) nem olyan rossz.én most nyolcadikos vagyok és az osztálytársaim rosszababbakqt irtak pedig elvileg elit a sulink.Ha nyolcadikos vörösmartyt nem hiszem de a másik sem olyan nagyon biztos.Ha esetleg nem hívnak be szóbelire lehet írni levelet hogy izgulas miatt elrontotta de legalabb halkgassak meg aztan ha ott sem jo akkor elfogadjatok,persze nagyon illendoen leirva.Sok gimi a szemelyisegre hajt es amelyik jo az be fogja hivni.Ha nem el kell gondolkodni hogy tenykeg kell e gyaszolni azt a gimit.Melyik város?Bp.?


Ha esetleg lenne meg kerdes privatban es itt is szivesen valaszolok,most nagyon kepben vagyok ezzel:)

2019. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vörösmarty médiára tavaly 41 pont alatti magyarral nem hívtak be már szóbelire sem. Tavalyelőtt 40 pont magyar kellett. Szóval a 37 necces.

A Szent Lászlóba pedig nem tudom, hogy a 69 összpontszám elegendő lesz-e...Szerintem oda magasabb pontszám kell, erős és népszerű gimi.

2019. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vörösmartyba a 69 pont elég lenne, ha a magyar lenne magasabb, a matek kevesebb. Így nagyon kérdéses behívják-e szóbelizni médiára, tavaly 41 pont tavaly előtt 38 pont volt magyarból a szóbeli behívási határ. Azért írjátok be, hátha. A Szent Lászlóhoz kevés ennyi pont.
2019. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az idén rosszabb lett az átlag mint tavaly és tavaly előtt a központikon, így azt mondom talán elég lesz a szóbeli ez a Vörösmartyba. 37 pontos magyar. 26.-án kiderül 😊
2019. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerencsések volt, idén változtattak és már össz pontot néznek, nem a magyart külön. Viszont a szóbeli 4 órás lett 3 helyett.
2019. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hogy tetszett nekik a szóbeli?

Hogy érezték magukat, hogy sikerült nekik?

Én is ott voltam segíteni a szóbelin :)

Nagyon ügyesek voltak akikkel együtt voltunk :)

2019. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Sikerült bejutni?

2021. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!