Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb iskola a Teleki Blanka vagy a Kölcsey Ferenc?

Figyelt kérdés
Budapestiekre gondolok, nagyon tetszik mindkét suli és nem tudom melyiket írjam előre mert hétfőig lehet változtatni a sorrenden, egyébként a Kölcseyben a francia kéttan lenne, a telekiben meg a biosz tagozat, mindkettőben elég jó helyen állok a rangsorban, de most nem tudom melyik legyen ti melyiket választanátok?

2021. márc. 21. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Kölcsey a jobb.
2021. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsey
2021. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én a Telekibe járok biosz tagozatra és imádom. Nagyon jól tanítanak a tanárok, segítőkészek,kedvesek, és nem az van, hogy ledarálják vagy feladják az anyagot, hogy jegyzeteljük ki, hanem elmagyarázzák érthetően. Sok labor gyakorlat óránk van (nyilván nem most a karantén alatt). A tagozatos tantárgyat eleve emelt szinten tanuljuk, emelt óraszámban, ami annyira jó, hogy nem kell felvenni faktba, mert eleve felkészít az emelt érettségire. Fakultációba meg fel tudsz venni akármilyen másik tantárgyat, amiből szintén emelt érettségire készítenek fel.

A második idegen nyelvből is nagyon jók a tanárok, oly annyira, hogy ha odafigyelsz az órákon, akkor le tudsz tenni egy nyelvvizsgát.

Szeretem az osztályomat,+nagyon barátságos és kedves a légkör az iskolában.

Ha úgy döntenénk, hogy versenyre szeretnénk menni, akkor a tanárok nagyon szívesen segítenek felkészülni és támogatnak minket.

A DÖK nagyon jól működik, rengeteg program van, újul az iskola stb.. Az iskola emellet ÖKO iskola és madár barát is.

A közelben van a liget, ahová ha jó idő van kiszoktunk menni testnevelés órán. Nagyon jól megközelíthető az iskola, és biztonságos környéken van.

A büfé kivalló, óriási a választék és minden évben bővül valami újdonsággal.(+van kávé autómata)

Amikor én felvételiztem, és nekem kellett rangsorba raknom az iskolákat, akkor nagyon vaciláltam 2 iskola között, ezért írtam egy pro-kontra listát, amiben fölényesen győzött a Teleki. És nem bántam meg, hogy ide jöttem. Semmi pénzért nem váltanék iskolát. Tudom, hogy itt meg kapom/ meg fogom kapni azt a tudást, ami kell ahhoz, hogy felvegyenek az álom egyetememre.

Csak ajánlani tudom a Telekit!

2021. márc. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindkettő jó suli. Ha nyelveket akarsz tanulni, akkor mindenképp a Kölcseybe menj, mert azokat nagyon jól tanítják. Viszont ha a biosz fontosabb, és tényleg akár azzal mennél továbbtanulni, akkor lehet, hogy a Teleki a megfelelő!
2021. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Ha mondjuk orvosira szeretnék menni akkor melyik a jobb?
2021. márc. 22. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenképp a Teleki, a biológia tagozat miatt!
2021. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Naa végül hová vettek fel kérdező?
2021. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!