Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni a 2....

Van esélyem bekerülni a 2. Kerületi Móricz Zsigmond gimnázium történelem tagozatára?

Figyelt kérdés
Szerintetek a 2. Kerületi Móricz Zsigmond gimnázium történelem tagozatára bekerülni úgy hogy 71. Vagyok az ideiglenes listán és 16 embert vesznek fel és 152 pontom van a 200-ból. Emellett még fontos azt is tudni hogy tavaly 79 volt a legutolsó felvett ember az ideiglenes listán és 139 ponttal vették fel őt viszont ez természetesen változhat.

2021. márc. 22. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha tavaly ennyivel lejjebről került be az utolsó mint ahol te állsz simán bekerülsz (:
2021. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
de igazából ugye a Móricz az nem egy nagyon erős iskola ugyh szerintem sokan csak úgy beírják de végül vmi erősebbe mennek ugyh nagyon esélyes vagy
2021. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekem osztálylétszámon belül van a Móricz töritagozaton, de másik suliba megy. Úgyhogy egy hellyel biztos előbbre kerülsz! :) de komolyra fordítva, abszolút van esélyed! Drukkolok! Hajrá!
2021. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van esélyed. Idén országosan kb. 4000-rel több gyerek írt központit, mint tavaly. Valószínűleg ez okozza a pontszám emelkedést is. Könnyen lehet hogy az utolsó felvételt nyerő sorszáma is kitolódik majd a megnövekedett jelentkezők száma miatt. Több jelentkező, ugye még több jelentkezést generál (mindenki több tagozatot jelöl meg), ami annyit jelent, hogy több jelentkezés fog törlődni a listákról is (Csak 1 helyre vesznek fel, a többi listáról töröl a számítógépes algoritmus.)

Persze soha sem lehet tudni,hogy a rangsorban előtted lévők közül ki hányadiknak jelölte azt a tagozatot idén, de van esélyed a bekerülésre.

2021. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán bekerülsz
2021. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére felvettek. Köszönöm a megnyugtató szavakat
2021. ápr. 24. 08:12
 7/9 anonim válasza:
Osztálytársak leszünk😀
2021. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 39. voltam akkor jo tudni h valoszinuleg elso 10ben vettek fel a 16bol. Gratulálok! Mi a keresztneved?😃👍
2021. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam privátban
2021. ápr. 28. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!